KAS RENKA INFORMACIJĄ?

Šioje privatumo politikoje aprašoma įmonės UAB „Baltijos Gėrimai“  (toliau Administratorius) įsikūrusios Turgaus g. 10, Joniškis, Lietuva 84175  informacijos rinkimas, naudojimas ir atskleidimas svetainėje (toliau Svetainė) www.parduotuvezirnis.lt.

AR GALIU NAUDOTIS SVETAINE JEIGU NESUTINKU, KAD BŪTŲ RENKAMA INFORMACIJA?

Prisijungdami prie svetainės ar naudodamiesi ja, Jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią Privatumo Politiką. Jei nesutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu, nesijunkite ir nesinaudokite šia svetaine.

Svetainės Administratorius gali bet kada pakeisti ir paskelbti šią Privatumo Politiką be išankstinio įspėjimo Svetainėje. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Administratorius renka ir tvarko šią asmeninę informaciją apie jus:

Vardas
Pavardė
El. paštas
Mobilusis
Adresas

KAIP NAUDOJOME JŪSŲ INFORMACIJĄ:

Apie Jus surinktą informaciją naudojame šiais tikslais:

Vartotojo paskyros kūrimas
Vartojo paskyros palaikymas
Administracijos informacija
Klientų užsakymų priėmimas, tvarkymas ir vykdymas
Svetainės apsauga
Darbo skelbimų pildymas, pateikimas ir apdorojimas

Norint naudoti jūsų informaciją bet kokiam kitam tikslui, prašysime Jūsų sutikimo ir Jūsų informaciją naudosime tik gavę jį ir tik tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) duosite sutikimą, nebent bus kitaip numatyta Lietuvos Respublikos įstatymo tvarka.

JŪSŲ INFORMACIJOS SAUGOJIMAS:

Administratorius saugos Jūsų asmeninę informaciją nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai vartotojas nebenaudos savo paskyros, arba tol, kol jos reikės tikslams, dėl kurių ji buvo surinkta kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Administratoriui gali tekti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnį laikotarpį, pvz., saugoti įrašus / teikti ataskaitas pagal galiojančius įstatymus arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., teisinių normų įgyvendinimo, sukčiavimo prevencijos ir kt. Likutinė anoniminė informacija ir bendrinė informacija, kurioje neįmanoma Jūsų identifikuoti  (tiesiogiai arba netiesiogiai), gali būti saugomi neribotą laiką.

JŪSŲ TEISĖS:

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, Jūs turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos pakeisti, ištrinti, gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam Jūsų duomenų tvarkymui, paprašyti Administratoriaus perkelti Jūsų asmeninius duomenis bei informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti Jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti Administratoriui adresu [email protected].

TIESIOGINĖ RINKODARA:

Atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešim galite parašę Administratoriui adresu [email protected].

SVARBU:

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite Administratoriui rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti, Jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis mūsų svetaine.

Slapukai ir tt.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip Administratorius naudoja šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite slapukų politiką.

SAUGUMAS:

Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume kontroliuojamos informacijos praradimo ir netinkamo naudojimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir Jūs prisiimate visą riziką perduodami šią informaciją.

UAB „Baltijos gėrimai” įmonė visiškai nėra atsakinga už Jūsų informacijos praradimą ir Jūs sutinkate su tuo sutikdami su saugumo politika.

SKUNDA / DUOMENŲ PATEIKIMAS:

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl pas mus turimos jūsų informacijos tvarkymo, galite rašyti mums adresu UAB „Baltijos Gėrimai“, Turgaus g. 10, Joniškis, el.paštas: [email protected].

Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.

Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik