ŽIRNIS nuolaidų kortelė

Nuolaidų kortelė „ŽIRNIS JUMS“ – tai specialiai Jums, mieli pirkėjai, sukurta kortelė kiekvieną kartą teikianti aibę išskirtinių pasiūlymų. Rūpinamės, kad kasdienio vartojimo kokybiškos prekės pasiektų Jūsų namus už patrauklią kainą! Stengiamės, jog ir atokiausio Lietuvos miestelio gyventojus, o ne tik didžiųjų centrų pirkėjus, džiugintų geriausi pasiūlymai. Todėl visi „ŽIRNIS JUMS“ kortelių turėtojai gali naudotis išskirtinėmis privilegijomis, nuolaidomis ŽIRNIS parduotuvėse bei partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais.

Kortelės teikiama nauda:

 • Atsiskaičius už prekes lojalumo taškai (1%) grįžtą į ŽIRNIS JUMS kortelę;
 • Iki 99% sumos galite padengti lojalumo taškais;
 • Turėdami ŽIRNIS JUMS kortelę visada sutaupysite mokėdami už prekes mažiau;
 • Galėsite naudotis tik ŽIRNIS JUMS kortelių turėtojams sukurtais pasiūlymais, akcijomis;
 • Papildomos nuolaidos su ŽIRNIS JUMS lojalumo kortele.

Kortelės informacija

 • Nuolaidų kortelę „ŽIRNIS JUMS“ galite įsigyti parduotuvėse „ŽIRNIS“;
 • Įsigiję kortelę, užpildykite anketą ir parduotuvėje pateikite ją kasininkei, kuri aktyvuos Jūsų kortelę.
 • Atsiskaičius už prekes lojalumo taškai (1%) grįžtą į ŽIRNIS JUMS kortelę;
 • Iki 99% sumos galite padengti lojalumo taškais;
 • Turėdami ŽIRNIS JUMS kortelę visada sutaupysite mokėdami už prekes mažiau;
 • Galėsite naudotis tik ŽIRNIS JUMS kortelių turėtojams sukurtais pasiūlymais, akcijomis;
 • Papildomos nuolaidos su ŽIRNIS JUMS lojalumo kortele.
 • Kortelės kaina – 0.99 Eur.
 • ŽIRNIS JUMS kortelė nėra mokėjimo kortelė;
 • Kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio, aštrių ir kitų kortelės paviršių galinčių pažeisti daiktų, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, stiprių elektromagnetinių laukų poveikio;
 • Nuolaidų programa ŽIRNIS JUMS yra UAB BALTIJOS GĖRIMAI nuosavybė;
 • UAB  BALTIJOS GĖRIMAI pasilieka teisę keisti ŽIRNIS JUMS nuolaidų kortelių taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi kortelių turėtojams. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodytu adresu, el. pašto adresu, mobiliuoju telefonu arba rasite pirkinio kvite.

Vieno ŽIRNIS pinigo vertė lygi 1 € (vienas euras). Sukauptais ŽIRNIS pinigais galima padengti iki 99% pirkinio sumos parduotuvėse ŽIRNIS. Jūs galite pasirinkti ir nurodyti kasos darbuotojui, kokią pirkinio dalį norite padengti ŽIRNIS pinigais. Sukaupti ŽIRNIS pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

ŽIRNIS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, ŽIRNIS dovanų korteles ir (ar) čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (ar) keičiamą tarą ir t.t.). Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse ŽIRNIS ir (arba) interneto tinklalapyje www.parduotuvezirnis.lt tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą ŽIRNISpinigų kaupimo procentą arba ŽIRNIS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas. 

Per kalendorinius metus sukaupti ŽIRNIS pinigai galioja iki kitų metų paskutinės vasario mėn. dienos, pvz.: per 2022 metus sukaupti ŽIRNIS pinigai galioja iki 2022 m. vasario 28 d. ir t.t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti ŽIRNIS pinigai anuliuojami ir Programos dalyviui nekompensuojami.

Įstatymo numatytais atvejais grąžindami prekę, kurią įsigijote panaudodami ŽIRNIS pinigus, Jūs turite galimybę susigrąžinti šios prekės įsigijimui panaudotus ŽIRNIS pinigus. Šiuo tikslu rekomenduojame išsaugoti pirkinio kvitą su nurodyta pirkinio įsigijimui panaudota ŽIRNIS pinigų suma. Neišsaugojus kvito, ŽIRNIS pasilieka teisę negrąžinti prekės įsigijimui panaudotų ŽIRNIS pinigų.

Kasos kvite Jūs galite bet kada sužinoti sukauptų ŽIRNIS pinigų likutį, taip pat gauti apsipirkimų su Kortele už paskutinius 12 mėnesių bendrą sumą. 

Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik