BALTIJOS GĖRIMAI, UAB

Mūsų įmonė įsikūrė 1993 m. kovo 3 d. Įmonės pagrindinė veikla mažmeninės prekybos vietos, kuriose pardavinėjami maisto ir pramonės produktai. Per šį laikotarpį sparčiai plėtėmės ir šiuo metu turime 22 parduotuves Pakruojo, Radviliškio, Kelmės, Pasvalio, Joniškio, Šiaulių ir kituose rajonuose, kuriuose dirba 140-150 darbuotojų.

Prekinis ženklas ŽIRNIS priklauso įmonei UAB „Baltijos Gėrimai”. Be šio prekinio ženklo įmonė valdo tokius kaip: BLIZGUTIS (savitarnos automobilių plovyklų tinklas), SPORTO KLUBAS GINTARAS (laisvalaikio ir sporto klubas), MULTIMAX (didmeninė pramoninių prekių prekyba) prekinius ženklus. Taip pat UAB „Baltijos Gėrimai” turi dukterinę įmonę UAB „Joniškio Duona”

Džiaugiamės turėdami savo gamybos cechą, kurio gaminius įsigysite mūsų parduotuvėse „Žirnis“, platus vyniotinių, karštų patiekalų, bei užkandžių asortimentas patenkins kiekvieno kliento poreikius, o už jų kokybę atsakome asmeniškai.

Pagrindiniai tikslai kuo mes vadovaujamės:

Stengiamės visada klientui pasiūlyti kokybiškas ir visus Europos Sąjungos atitinkančias prekes bei produktus.

Visada stengiamės klientui pasiūlyti geriausią įmanomą kainą. Kiekvieną dieną tikriname rinkos kainą ir ja vadovaujamės.

Mandagumas, pozityvus požiūris, problemų spendimas, greitas ir efektyvus aptarnavimas, tai mūsų darbuotojų svarbiausi veiksniai, kurių siekiame kasdien.

Mūsų parduotuvės suprojektuotos ir išplanuotos taip, kad klientas visada galėtų greitai apsipirkti ir tai padaryti patogiai.

Mūsų šūkis „ŽIRNIS, tai mūsų krašto parduotuvės” mus įpareigoja dirbti visada su maksimaliu atsidavimu ir atsakomybe prieš klientą.

Kiekvieną dieną mūsų administracijos darbuotojai nuodugniai ieško naujų tiekėjų, kad galėtume Jums pasiūlyti geriausią asortimentą. Taip pat visada greitai įsivedame naujienas ir jas Jums pristatome. 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadienis:8:00-17:00
Antradienis:8:00-17:00
Trečiadienis:8:00-17:00
Ketvirtadienis:8:00-17:00
Penktadienis:8:00-17:00
Šeštadienis:Nedirbame
Sekmadienis:Nedirbame

Karjeros skiltis

Jeigu esate susidomėjęs dėl darbo mūsų įmonėje, prašome kreiptis elektroniniu paštu: [email protected] arba ieškoti skelbimų šiame puslapyje.

Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik